Bania i sauna

Do dyspozycji naszych gości mamy nowoczesną fińską saunę w połączeniu z 2 baniami: z wodą zimną oraz ciepłą; zewnętrzny prysznic, kompleks sanitarny z oddzielnymi szatniami dla Pań i Panów oraz strefę wypoczynkową.

O NAS

Jesteśmy małą rodzinną firmą z serca Wielkopolski. W naszej rodzinie każdy zajmuje się czym innym, a przy tym dobrze się uzupełniamy. Naszym celem jest spełnianie marzeń. Dzięki temu, dziś w Annopolu stoi browar, sauna, ogródek piwny, a co roku w czerwcu organizowany jest najsympatyczniejszy festiwal piwny – Craft Beer Camp, na który serdecznie zapraszamy fanów piwa.


Co jeszcze?

Poza kompleksem saun do dyspozycji naszych gości udostępniamy pole namiotowe oraz miejsca dla kamperów i przyczep kempingowych, a także stację zrzutu nieczystości dla campingowców, możliwość zorganizowania ogniska, grilla oraz zwiedzenia naszego browaru Gzub.

W sezonie letnim od maja do września na terenie browaru funkcjonuje ogródek piwny Fyrtel Gzub, w którym nasi goście mogą spróbować najświeższych piw z browaru i przysiąść na chwilę, napawając się urokami wsi, daleko od miejskiego zgiełku.

W nawiązaniu do aktualnej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej odwiedzenie Wiejskiej Bani jest możliwe tylko poprzez rezerwację telefoniczną lub e-mailową.

Przypominamy, że poza terenem sauny i bani obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (w szatniach także) oraz dezynfekcji dłoni.

Przed rozpoczęciem saunowania należy dokładnie umyć i opłukać ciało. W saunie należy korzystać z ręczników, a klapki pozostawić przed wejściem do pomieszczenia.


Cennik i godziny otwarcia

  • 2 osoby = 200 zł (100 zł/osoba)
  • 4 osoby = 240 zł (60 zł/osoba)
  • 6-8 osób = 300-400 zł (50 zł/osoba)
    Cena dotyczy 1.5 godzinnego seansu.

    Godziny seansów:
  • 16:00 – 17:30
  • 18:00 – 19:30
  • 20:00 – 21:30

Wiejska Bania czynna jest od piątku do niedzieli w godzinach od 16:00 do 22:00 po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu.

Poza tym zachęcamy do zakupu naszych piw w sklepiku piwnym Browaru Gzub.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Kontakt telefoniczny i umawianie wizyt:

+48 602 728 129

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *